×

Uyarı

RokGallery needs at least RokCommon version 3.2.6. You currently have RokCommon version 3.2.4


SEO çalışması web sayfanızın üst sıralarda yer almasını sağlar. Google sonuçlarında ilk sıralarda bulunmak sayfanızın ziyaretci sayısını arttırır dolayısı ile daha çok müşteri kazanırsınız.

SEO'nun (Arama Motoru Optimizasyonu) amacı, websitenizin arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak, ve dolayısıyla siteye daha fazla ziyaretçi trafiği çekmektir.Bunun sonucunda arama motorundan gelen nitelikli ziyaretçi grubu Google'da aradığı hizmet veya ürün ile websitenizde karşılaştığında alışveriş gerçekleştiren bir müşteriye dönüşmektedir.

Google'da ilk sayfada olmak, ilgili kelimede arama yapan binlerce ziyaretçi tarafından tanınmanızı sağlar. Rakip markaların üzerinde yer almak marka değerini arttırır ve şirket imajını güçlendirir.
Google'da devamlı 1. sayfa da olun...

Bütçeniz ne olursa olsun, reklamlarınızı Google'da görüntüleyebilirsiniz. Esnek kampanya modelleri sayesinde reklamınızın hedef kitlesini çok detaylı bir şekilde belirliyebilirsiniz. Bu sayede potansiyel müşterilerinize en hızlı şekilde ulaşmış olursunuz.

Reklamlar için minimum bütçe yoktur, siz sadece günlük veya haftalık harcama limitinizi belirleyin. Belirlenen limit çercevesinde reklamınız yapılır.

Yapılan reklam çalışması ile ilgili firmanıza bir kontrol paneli atanır, bu kontrol paneli sayesinde anlık reklam bilgilerinizi(ziyareyçi sayısı, konumu vb.) görüntülüyebilirsiniz.

SEO veya Adwords Reklam kampanyalarından yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
Sosyal Medya

Günümüzde sosyal medyanın ulaşmış olduğu üye sayıları çok yüksektir. Sadece facebook'un 800 milyonun üzerinde üyesi bulunmaktadır. Firmanızın iyi düzenlenmiş bir sosyal medya sayfası olması, sayfanıza daha fazla ziyaretci gelmesine dolayısıyla daha fazla satış yapmanızı sağlar.

Net bilgisayar firmanızın yapısına uygun gelişmiş Facebook sayfaları tasarlar. Bu sayede hedef kitlenize kısa sürede ulaşıp firmanız hakkında haber, promosyon vs. bilgileri aktarmanızı sağlar.

Fiyat Teklifi

Yeni bir site mi yaptırmak istiyorsunuz? Yoksa eski sitenizi mi yenilemek istiyorsunuz? Yada Online satış sitesi, emlak sitesimi yaptırmak istiyorsunu. Teklif almak için hemen bizimle iletişime geçin.

İletişim