×

Uyarı

RokGallery needs at least RokCommon version 3.2.6. You currently have RokCommon version 3.2.4

Net Bilgisayar, Web Tasarım

Net Bilgisayar 2002 yılından bu yana bilgisayar sektöründe geniş bir yelpazede hizmet vermiş, kampanya satışları ve özellikle kurumsal destek hizmetlerine ağırlık vererek büyümeyi ve müşteri memnuniyetine özen göstermeyi temel ilke edinmiştir.

 • AnalizBilgi Toplama

  İlk aşamada firmanız ve sektörünüz hakkında bilgi toplar, sitenin tarzı (e-ticaret, kurumsal vs.) hakkında bilgi ediniriz. Gerekli bilgiler toplandıktan sonra web stratejisinin belirler ve firmanın ihtiyacı olan çözüm önerilerimizi sunarız. Ayrıca firmadan gerekli yazılı ve görsel dökümanları talep ederiz.
    

 • SunumÖrnek Tasarımlar

  Toplamış olduğumuz bilgiler ışığında sitenizin tasarımına başlayabiliriz. Sitenizin görünüm ve stilini oluştururuz. Çalışmalarımızı yaparken, en önemli unsur olan firmanın hedef kitlesini göz önünde bulundurarak, sunumlarımızı yaparız. Sunumu yapılan sitelerden biri seçilerek yola devam edilir.

        
 • GeliştirmeTasarım Uygulama

  Önceki aşamalarda toplanan bilgiler ışığında sitenin gerekli kodlaması yapılır. Bu aşamada Net Bilgisayar güncel teknolojileri kullanarak sitenin günümüz şartlarına uygun, hızlı ve stabil bir yapısının olmasını sağlar.        
 • TeslimatSitenin Açılması

  Tasarım aşamasından sonra hazırlanan sitenin teslimatı gerçekleştirilir. Bu son aşamada site testleri yapılır. modülleri yüklenir hatasız bir şekilde web sayfası teslimata hazırlanır.. Firma onayı sonrasında sunulan site açılış için Satın alınan Hosting üzerine yüklenir. Hosting uyum testi yapıldıktan sonra web sitesi yayına geçer.

         

Sepetinizde hiç ürün yok.

Tıklayın burayı Alışverişe devam etmek

Sosyal Medya

Günümüzde sosyal medyanın ulaşmış olduğu üye sayıları çok yüksektir. Sadece facebook'un 800 milyonun üzerinde üyesi bulunmaktadır..

Firmanızın iyi düzenlenmiş bir sosyal medya sayfası olması, sayfanıza daha fazla ziyaretci gelmesine dolayısıyla daha fazla satış yapmanızı sağlar. Net bilgisayar firmanızın yapısına uygun gelişmiş Facebook sayfaları tasarlar.

Fiyat Teklifi

Yeni bir site mi yaptırmak istiyorsunuz? Yoksa eski sitenizi mi yenilemek istiyorsunuz? Yada Online satış sitesi, emlak sitesimi yaptırmak istiyorsunu. Teklif almak için hemen bizimle iletişime geçin.

İletişim

Web TasarımdaDoğru adres

Web Tasarım ihtiyaçlarınız için doğru adres* interaktif web tasarım, e-ticaret, seo, hosting, dijital medya, tanıtım ve pazarlama * 700' ün üzerinde kurumsal firma bizi tercih etti..

Vizyon & MisyonAnlayışımız

Netbis Web tasarım kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri- mutlu web tasarım şirketi denkleminin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde çalışmalar yapmaya odaklanmıştır.