Office 2016 uygulamalarındaki yenilikleri inceleyin

Ekranındaki Word belgesinde, devam eden birlikte yazma işleminin gösterildiği dizüstü bilgisayar.

Birlikte yazmak artık çok daha kolay

Office 2016 belgeleri paylaşmayı ve başka kullanıcılarla aynı anda çalışmayı kolaylaştırır.

Belgeler üzerinde birlikte çalışın

Word, PowerPoint ve OneNote'taki birlikte yazma özelliğiyle, diğer kullanıcıların düzenlemelerini görün. Geliştirilmiş geçmiş sürücü, düzenleme işlemi sırasında belgenin anlık görüntülerine dönmenize olanak tanır.

Basitleştirilmiş paylaşım

Belgenizden tek bir düğmeye tıklayarak paylaşın. İsterseniz, Outlook'taki yeni modern ekleri de kullanabilirsiniz: Outlook'tan çıkmadan OneDrive'dan dosyaları ekleyebilir ve izinleri otomatik olarak yapılandırabilirsiniz.

Tüm cihazlarınızda Office

PC veya Mac’inizden Windows, Apple® ve Android™ telefon ve tabletlerinize kadar istediğiniz cihazda Office 2016 belgelerinizi gözden geçirebilir, çözümleyebilir ve sunabilirsiniz.

Sağ tarafında Akıllı Arama bölmesinin görüntülendiği bir PowerPoint sunusu gösteren tablet.

Office sizin için çalışır

Office 2016 ile istediğiniz sonuçlara ulaşmanın yeni ve daha hızlı yollarını kullanarak görevinizi sürdürün.

Göster özelliğiyle komutları bulun

Word, Excel veya PowerPoint'a ne istediğinizi doğrudan söyleyin; Göster özelliği komuta gitmeniz için size yol gösterecektir.

Bing destekli Akıllı Arama ile bilgilerin doğruluğunu denetleyin

Akıllı Arama, belgeden hiç çıkmadan, belgede vurguladığınız terimleri ve diğer bağlamsal bilgileri kullanarak web'den arama sonuçlarını getirir.

Sezgilere daha az tıklamayla ulaşın

Tek tıklamayla tahmin işlevini kullanarak, geçmiş verilerinizi hızlıca gelecekteki eğilimlere yönelik analizlere dönüştürün. Yeni grafikler, karmaşık verileri görselleştirmenize yardımcı olur.

Düzenlenen bir Word belgesinin gösterildiği telefon ve düzenlenen PowerPoint slaytlarının gösterildiği tablet.

Office hep yanınızda

İster iş yerinde ister en sevdiğiniz kafeteryada, tüm cihazlarınızla arkadaşlarınız, aileniz ve projelerinizle sizin için önemli olan bağlantıları sürdürün.

Office uygulamaları dokunmatik kullanım için iyileştirildi

Okumak, düzenlemek, yakınlaştırmak ve gezinmek için dokunmayı kullanın. Dijital mürekkep kullanarak notlar yazın veya açıklamalar ekleyin.

OneDrive bulut depolama alanıyla hepsini bir araya getirin

Bulut depolama alanınıza kolayca kaydedin ve hiçbir şey kaçırmadan bir cihazdan diğerine geçin. Hangi cihazı kullanırsanız kullanın, Office uygulamaları tam olarak bıraktığınız yerden devam eder.

Windows 10 Başlangıç ekranında Office'i, Office uygulamasını ve diğer kutucukları gösteren tablet.

Windows 10 ile mükemmel uyum

Office 2016 artı Windows 10, işleri tamamlamak için dünyanın en eksiksiz çözümüdür.

Hello

Bir kez "Hello" deyin ve Windows bilgisayarınızda ve Office'te oturumunuzu açsın. İşte hepsi tek bir basit adımla.

Cortana

İşlerinizi tamamlamanıza yardımcı olması için Cortana'yı Office'inize getirin. Cortana'nın Office 365'le tümleştirilmesi, toplantı hazırlığı gibi görevlerde yardımcı olacaktır.

Office Mobile Uygulamaları

Windows 10 üzerindeki Office Mobile uygulamaları dokunmatik özelliklidir, hızlıdır ve hareket halinde üretkenlik için iyileştirilmiştir.

Office 365 bulut üretkenliğini temsil eden, üstündeki buluta bağlı dizüstü bilgisayar, mobil cihazlar ve mikrofonlu kulaklık takan kişi çizimi

En değerli Office

Office 365'in esnek abonelik planları, sizin için en uygun seçeneği bulmanızı sağlar. Bireysel planlardan veya evinizin tüm üyelerinin kullanabileceği bir planı tercih edebilirsiniz.

Yüklenen Office uygulamalarına sahip olun

Office 365, PC ve Mac’te kullanılabilen yeni Office 2016 uygulamalarını (Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote gibi) içerir.

1 TB OneDrive bulut depolama alanı

OneDrive, her yerde ve her cihazda arkadaşlarınız, aileniz ve projelerinizle önem verdiğiniz bağlantıları sürdürmenizi sağlar.

Ücretsiz teknik desteğe erişin

Office 2016 konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Tüm Office 365 aboneleri, Microsoft'un eğitimli uzmanlarından teknik destek alabilir.