Beşiktaş Hurda

Değerinde Hurda alınır,  Satılır...

Beşiktaş Hurda

Moloz atilir, Nakliye yapilir...

Beşiktaş Hurdacısı

METAL HURDA ALIMLARI,   ENDÜSTRİYEL(FABRİKA) YIKIM SÖKÜM,   PVC Pencere, Kapı ve Panjur  , MOLOZ Dökümü

Beşiktaş Hurdacı

Çati kati temizlenir ve Tadilatı yapılır...
Hizmet verdiğimiz alanlar ; Ağırlıklı olarak Ömrünü tamamlamış olan FABRİKALARIN SÖKÜMÜ'dür, Bunun yanında ŞANTİYE YIKIM ve SÖKÜMÜ, her nevi HURDA DEMİR, HURDA MADEN, İKİNCİ EL MAKİNA alım ve satımı ile GERİ DÖNÜŞÜME katkıda bulunmaktayız.
Müşteri memnuniyeti, dürüstlük, uygun fiyat, şeffaflık, taleplere anında cevap verebilme ve kalite prensiplerini her zaman ön planda tutarak hızla büyüyen yapımızla hedef standartlarımıza hızla yaklaşıyoruz.Beşiktaş Metal olarak yıllar içinde artan iş hacmiyle ve büyüyen gücüyle demir çelik sektöründe emin adımlarla ilerlemekteyiz.Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız hızlı,sürekli ve güvenli hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.
Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız hızlı,sürekli ve güvenli hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.
 
Hurda Fiyatları
GERİ DÖNÜŞÜM NEDİR ?
İnsanoğlu tarafından tüketilen , üretim aşamasında açığa çıkan hammadde ve ürünlerden , değerlendirilebilen atıklar , çeşitli fiziksel veya kimyasal işlemlerle ikincil hammaddeye dönüştürülüp tekrar üretim sürecine dâhil edilmesine geri dönüşüm denir.

İş Sahamız altında topladığımız, demir hurda, bakır hurda, döküm petek, döküm petek hurda, Aliminyhum hurda, kazan kesilir, Çatı katı temizliği, Kazan dairesi temizliği, kazan dairesi tamiri, moloz atılır, nakliye yapılır, Antika kitap alınır, eski ev eşyası alınır, eski çamaşır makinası alınırı, eski buzdolabı alınır, eski bulaşık makinası alınır, her türlü beyaş eşya alınır, beyaz eşya alınır, Pimapen hurdası alınır, dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin hurdacı olarak ticaretini yapmaktayız.


Sinan Turhan 0545 736 91 47 - Bünyamin Turhan 0555 327 84 20 - Hasan Turhan 0537 892 68 19 - Fatih Turhan 0533 668 29 38
Whatsapp 0545 736 91 47